Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
1428
14.07.2011, 10:14
tomek100
napisał(a):
Małecki jest po prostu
za słaby technicznie
i za bardzo mu się "głowa grzeje" żeby strzelać karne.
no to żeś .......nął. weź rozpęd a ściana sama cie znajdzie
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger