Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 14.07.2011, 10:10
FearTS napisał(a):Wyświetl post
Melikson zagrał świetnie ? bzdura zagrał przeciętnie.
Lamey wczoraj nie błyszczał. Bał się podejść z piłką do przodu. Gdy ktoś mu podał to odrazu podawał komu innemu.
No i właśnie bardzo dobrze, że się szybko piłki pozbywał bo jak goście grali całą drużyną na swojej połowie to trzeba było grać szybciej piłką, a nie tak jak Mały który robił 5 kółeczek zanim oddał piłke...
Odpowiedz cytując