FearTS napisał(a):

Melikson zagrał świetnie ? bzdura zagrał przeciętnie.
Lamey wczoraj nie błyszczał. Bał się podejść z piłką do przodu. Gdy ktoś mu podał to odrazu podawał komu innemu.
|
No i właśnie bardzo dobrze, że się szybko piłki pozbywał bo jak goście grali całą drużyną na swojej połowie to trzeba było grać szybciej piłką, a nie tak jak Mały który robił 5 kółeczek zanim oddał piłke...