Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 14.07.2011, 10:08
FearTS napisał(a):Wyświetl post
Wislaonly za Małego to raczej Nunez powinien grać i skład taki raczej będzie
-
Dokładnie tak - Małecki powinien siedzieć na ławce, podobnie jak Sobolewski (ale jego akurat nie ma za bardzo kim zastąpić). Malecki mnie od dłuższego czasu doprowadza do szału - zero myślenia na boisku za to 200 proc. egozimu. I dlaczego on wykonuje rożne, wolne i karne (zwłaszcza karne - to zdecydowanie zbyt ryzykowane do zespołu, nie wiem dlaczego tego trener nie widzi)? Jest w tym beznadziejny - powinien to robić Melikson.
Odpowiedz cytując