ludzie ochłoncie...po losowaniu kazdy sie obawial(poza malymi wyjatkami)..teraz nasi wygrali(taki wynik w ciemno byscie brali zaraz po losowaniu) a teraz jaka ta nasza druzyna jest slaba i w ogole....przypomnijcie sobie jaki start mialy pyry w zeszlym sezonie w pucharach...albo jeszcze blizszy przyklad...nie chce myslec co by to bylo jakbyscie pochodzili z argentyny bo wtedy to byscie sie chyba pocieli po tych dwoch remisach Argentyny..... spokojnie drodzy wislacy

z kazdym meczem bedzie corac lepiej...chlopaki nabiora swiezosci i przy dobrym losowani grup[a LM jest nasza
pzdr.