|
Jaliens gra nonszalancko, przegrywa pojedynki jeden na jeden, to Ja wolę Bunozę a piłkę niech wyprowadzają boczni i ewentualnie cofający się Wilk lub Sobol. Co mi po dobrym podaniu Jaliensa jak gość jest bardzo niepewny w tyłach. To wolę walecznego Bunozę który notabene ciągle się rozwija.
Druga rzecz to Małecki. Facet powinien wchodzić z ławki na mecz i dostosowywać się do gry drużynowej, bo do kreowania gry się nie nadaje. Ivica Ilic z jednej strony i Kirm lub Nunez z drugiej, a Mały na ławę.
Trzecia rzecz to wykorzystanie potencjału Garguły i Boguskiego, myślę że obaj nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Trener powinien dokonywać wcześniej zmian. No cóż w tej sprawie nasze płaczki akurat mają rację. Co nie zmienia faktu że totalna krytyka ze strony wiecznych malkontentów na tym etapie sezonu jest szczytem głupoty.
|