Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1401
Stary 14.07.2011, 09:12
Co to duzo mowic - najwazniejszy dzien jest JUTRO o 12. Losowanie. Od tego wszystko zalezy - bo losujac jutro kogos teoretycznie slabego, jest b. duza szansa, ze juz jestesmy w fazie grupowej LE!!!
Odpowiedz cytując