|
Znawcy co w dupie byli gówno widzieli. Płacz że trener jest zły, a w maju każdy skandował jego imię (co to w 2 miesiące stał się złym trenerem bo Wisła nie potrafiła pięknie grać z amatorami ? ) Małecki, Genkow słabo zagrali i już na nich co poniektórzy psy wieszają, a w rundzie wiosennej byli niczym bogowie. Hipokryzja.Wisła nie jest jeszcze w trybie meczowym, bardziej niepokojące mogło być że zagramy kosmiczną piłkę, a np. za miesiąc w decydujących meczach siądziemy. Żal się czyta niektórych wypociny. Może faktycznie trzeba odpocząć od tego forum. Dawniej chyba było lepiej. Teraz tylko płacz i lament. Barcelony co poniektórym się zachciało.
|