Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 14.07.2011, 08:21
Angmir napisał(a):Wyświetl post
bo trafiliśmy w pucharach 2 drużyny światowej klasy - Barcelonę i Tottenham
Tak sobie to tłumacz, Spursi w tamtym sezonie byli BEZNADZIEJNI. Ostatnia drużyna w Premier League. Była niepowtarzalna szansa ograć tych ogórków, ale oczywiście w piłce liczą się szczegóły. Gdyby Sobol wykorzystał sytuację sam na sam w Krakowie...gdyby...

Tak samo te małe szczegóły zapewniły nam zwycięstwo z Skonto. Przecież ten pojedynek mógł zakończyć się kolejną kompromitacją. Kolejna Levadia była blisko. Tylko, że w tamtym meczu nie mieliśmy szczęścia i obijaliśmy słupki oraz poprzeczki, a Estończycy wykorzystali swoje sytuacje. Natomiast wczoraj Skonto podarowało nam gola samobójem i byli na tyle frajerscy, że nie wykorzystali swoich dwóch świetnych sytuacji.
Odpowiedz cytując