Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1384
Stary 14.07.2011, 08:04
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Biton/Genkov - zero, przeszli obok meczu.
Nie ma to jak oceniać zawodnika który zagrał 15 minut.

Bronex napisał(a):Wyświetl post
Wyobraźcie sobie teraz taki meczyk z Belgradem/Pilznem/Salzburgiem/Kijowem/Hajfą. Rzeź masakra.
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
3 runda trzecią ale to co jest w 4 mówi jasno ,,z czym do czego''
Tak to wygląda,Wisła eliminuje Kopenhage lub RangersHmm

Impossible is nothing
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Wisła może trafić na Rosenborg ? wg mnie nie mamy szans z nimi jak i z Genkiem..
nie chciałbym też trafić na Zestafoni ani Sturm
I wiele wiele innych...

Faktycznie zalew gumisiów...

A ja mam takie pytanko do powyżej krytykujacych.

Czy którykolwiek z komentujących gra w piłkę chociażby w B-KLASIE? (nie mówię tu o amatorskim kopaniu na hali/orliku z kolegami), chodzi o grę na poziomie ligowym z przygotwaniami do sezonu, ze sparingami, z ćwiczeniem chociażby najprostrzych schematów.

Czy którykolwiek z komentujących ma pojecie o pracy trenera? Przygotowaniu fizycznym? Zgraniu drużyny?

Czy którykolwiek z komentujących zdaje sobie sprawę że mecz meczowi nie jest równy?

Czas pracuje na naszą korzyść, będzie tylko lepiej i nie zmieni tego płacz kilku rozhisteryzowanych gówniarzy.
Odpowiedz cytując