Bronex napisał(a):

|
Biton/Genkov - zero, przeszli obok meczu.
|
Nie ma to jak oceniać zawodnika który zagrał 15 minut.
Bronex napisał(a):

|
Wyobraźcie sobie teraz taki meczyk z Belgradem/Pilznem/Salzburgiem/Kijowem/Hajfą. Rzeź masakra.
|
TymonPRO napisał(a):

3 runda trzecią ale to co jest w 4 mówi jasno ,,z czym do czego''
Tak to wygląda,Wisła eliminuje Kopenhage lub Rangers Hmm
Impossible is nothing
|
sevenheaven napisał(a):

Wisła może trafić na Rosenborg ? wg mnie nie mamy szans z nimi jak i z Genkiem..
nie chciałbym też trafić na Zestafoni ani Sturm
|
I wiele wiele innych...
Faktycznie zalew gumisiów...
A ja mam takie pytanko do powyżej krytykujacych.
Czy którykolwiek z komentujących gra w piłkę chociażby w B-KLASIE? (nie mówię tu o amatorskim kopaniu na hali/orliku z kolegami), chodzi o grę na poziomie ligowym z przygotwaniami do sezonu, ze sparingami, z ćwiczeniem chociażby najprostrzych schematów.
Czy którykolwiek z komentujących ma pojecie o pracy trenera? Przygotowaniu fizycznym? Zgraniu drużyny?
Czy którykolwiek z komentujących zdaje sobie sprawę że mecz meczowi nie jest równy?
Czas pracuje na naszą korzyść, będzie tylko lepiej i nie zmieni tego płacz kilku rozhisteryzowanych gówniarzy.