Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1380
Stary 14.07.2011, 07:44
Tak strasznie zle nie bylo. Było napewno lepiej niz w meczach sparingowych. takze nastepny mecz powiniem byc lepszy od wczorajszego. Forma w lipcu nigdy nie bedzie taka jak w pazdzierniku. Za wszelka cene trzeba dotrwac to jesieni w pucharach, bo wtedy forma Polskich druzyn jest najwyzsza, co potwierdza przypadek Wisly za Kasperczaka i Lecha w zeszlym sezonie. Byc moze to jest kwestia organizacji gry w ekstraklasie i przejscia na system wiosna-jesien, tak zeby szczyt przypadl na sierpien/wrzesien, przynajmniej do czasu az Polskie kluby nie bede musialy grac w eliminacjach z druzynami z Azji. Jak bedziemy wysoko w rankingu mozna powrocic do systemu jesien-wiosna tak zeby szczyt byl tak jak dzisiaj w pazdzerniku/ listopadzie.

Bo jesli przesledzic najwieksze wpadki Polskich klubow w pucharach to zawsze one sa w lipcu/siepniu. Naj iweksze sukcesy przypadaly w padzierniku/listopadzie. Rowniez zawsze odpadalismy na wiosne po dlugiej przerwie zimowej.
Ostatnio edytowane przez coni : 14.07.2011 o godz. 07:51.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując