ale płaczecie , a już wrzucanie linków z meczami za Skorży które zespół rozgrywał w PEŁNI SEZONU

jest śmieszne.
Zespół grał padake straszną, ale tak to się kończy jak muszą grać z 9 obrońcami w polu karnym, a gra tylko Melikson i Iliev a reszta stoi. Byle tylko przejść do 3 rundy, z treningu na trening oni będą wyglądać coraz lepiej a nie coraz gorzej
