Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1368
Stary 14.07.2011, 04:40
krzywy napisał(a):Wyświetl post
bida z nędzą, będzie nieciekawie Meliksona boli paluszek a reszta gra na poziomie......... Małeckiemu to chyba ktoś otworzył czaszkę nasrał i zamknął.
Na szczescie to tylko zwichniecie a nie zlamanie. Strasznie go wczoraj faulowali - trzeba takich pilkarzy pilnowac, pomagac mu gdy przeciwnik go atakuje (jak to powiedzial Cristiano Ronaldo). I nie załamujcie mnie komentarzami, ze po tym meczu na pewno wiemy, ze nie awansujemy do LM.
Odpowiedz cytując