krzywy napisał(a):

|
bida z nędzą, będzie nieciekawie Meliksona boli paluszek a reszta gra na poziomie......... Małeckiemu to chyba ktoś otworzył czaszkę nasrał i zamknął.
|
Na szczescie to tylko zwichniecie a nie zlamanie. Strasznie go wczoraj faulowali - trzeba takich pilkarzy pilnowac, pomagac mu gdy przeciwnik go atakuje (jak to powiedzial Cristiano Ronaldo). I nie załamujcie mnie komentarzami, ze po tym meczu na pewno wiemy, ze nie awansujemy do LM.