Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Jeremi
Member
Od: 02.2006
Offline
#
1361
14.07.2011, 00:46
A ja się cieszę, bo standardowo to dostalibyśmy głupią bramę w 87 minucie i było by nerwowo.
My mamy przechodzić kolejnych rywali a nie ryzykować jakieś szaleńcze ataki w pierwszym meczu.
jeremi
Jeremi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeremi
Znajdź inne posty napisane przez Jeremi