Wyświetl pojedynczy post
Jeremi
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 14.07.2011, 00:46
A ja się cieszę, bo standardowo to dostalibyśmy głupią bramę w 87 minucie i było by nerwowo.
My mamy przechodzić kolejnych rywali a nie ryzykować jakieś szaleńcze ataki w pierwszym meczu.
jeremi
Odpowiedz cytując