|
Prawda jest taka ze w tym roku nie zagramy napewno w lidze mistrzow i nie oceniam tego tylko po dzisiejszym meczu ale po skladzie jakim dysponujemy a moze nawet i bardziej tym jak zgrany jest ten "mocny" sklad ( chociaz duzo od zeszlego sezonu sie nie zmienilo ) nie widze nas w w tej LM.
Kazdy z nas moze wierzyc w cuda ale kto wierzy ze takim futbolem chodz mii o styl i caly styl ktory gramy juz od paru sezonow to jest taki nudny i zalosny malo efektowny styl grania ze szkoda slow i nie wiem czemu tak jest, nie umie sobie tego wytlumaczyc, nowi pilkarze, nowi trenerzy, caly czas jakies zmiany a jest dno, dno ktore wystarczy zeby wygrac ta slaba lige...
normalnie pier... znowu bedzie plakanie ze sie nie uda i mam teraz 25 lat i boje sie ze tej ligi mistrzow w krakowie sie nie doczekam nigdy !!!
|