Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
1359
14.07.2011, 00:35
Cóż, wyglądało to słabo, przypomnijmy jednak że Lech rok temu także nic nie pokazał ze Spartą czy Baku a później przyszła forma i grali dobrze w rozgrywkach grupowych.
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM