Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 14.07.2011, 00:13
Wisła może trafić na Rosenborg ? wg mnie nie mamy szans z nimi jak i z Genkiem..
nie chciałbym też trafić na Zestafoni ani Sturm

ps. Rosenborg oddał 32 strzały w meczu i wygrał 5-0
ciekaw jestem ile by celnych oddaliśmy .. oprócz Meliksona
Odpowiedz cytując