Pablo84 napisał(a):

|
Bawi mnie, bo wystarczy przypomniec sobie wynik sprzed....9 lat?(?) jaki wtedy był wynik?Jaką wtedy mieliśmy pakę?O ile słabsze były zespoly zza wschodniej granicy.
|
Ja w przeciwieństwie do Ciebie widziałem oba tamte mecze(10,a nie 9 lat temu).Piszesz po prostu nieprawde.Tamto Skonto było o klase lepsze.Grali w nim tacy gracze jak:Zemlinskis,Micholaps,Verpakovskis czy Kalesnicenko.Dodac do tego 3 niezlych Gruzinow i mamy dobra druzyne trenowana przez Starkovsa.To wtedy Skonto mialo najlepsza druzyne w historii.