Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1353
Stary 14.07.2011, 00:08
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Bawi mnie, bo wystarczy przypomniec sobie wynik sprzed....9 lat?(?) jaki wtedy był wynik?Jaką wtedy mieliśmy pakę?O ile słabsze były zespoly zza wschodniej granicy.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie widziałem oba tamte mecze(10,a nie 9 lat temu).Piszesz po prostu nieprawde.Tamto Skonto było o klase lepsze.Grali w nim tacy gracze jak:Zemlinskis,Micholaps,Verpakovskis czy Kalesnicenko.Dodac do tego 3 niezlych Gruzinow i mamy dobra druzyne trenowana przez Starkovsa.To wtedy Skonto mialo najlepsza druzyne w historii.
Odpowiedz cytując