Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1351
Stary 14.07.2011, 00:03
CH. napisał(a):Wyświetl post
Z reguły nie oglądam nic nie znaczące treningi , czy jak kto woli sparingi.
No i co w związku z tym ze zle zagrał? 3/4 składu zle zagrało. Jeszcze mu wytknij że zle kopnął piłkę na treningu. Ale po co, wystarczył sparing z Rapidem i wiemy że to słaby piłkarz.
Pisałem już że nie ma piłkarza który trzyma poziom w każdym meczu. Nawet najlepszy gracz świata gra sabotaż.
Jak dzieci.. bez kitu, Maaskant ma oczy i widzi co się dzieje i pytanie, czemu dziś wystąpił Małecki? pytanie retoryczne. Dobranoc.
Z jednej strony Malecki: ambitny, szybki, ciąg na bramkę, szybkość, agresywny w grze.

Z drugiej: bardzo słabo w grze kombinacyjnej, często gra egoistycznie.
Odpowiedz cytując