Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 13.07.2011, 23:56
Z reguły nie oglądam nic nie znaczące treningi , czy jak kto woli sparingi.
No i co w związku z tym ze zle zagrał? 3/4 składu zle zagrało. Jeszcze mu wytknij że zle kopnął piłkę na treningu. Ale po co, wystarczył sparing z Rapidem i wiemy że to słaby piłkarz.
Pisałem już że nie ma piłkarza który trzyma poziom w każdym meczu. Nawet najlepszy gracz świata gra sabotaż.
Jak dzieci.. bez kitu, Maaskant ma oczy i widzi co się dzieje i pytanie, czemu dziś wystąpił Małecki? pytanie retoryczne. Dobranoc.
Ostatnio edytowane przez CH. : 14.07.2011 o godz. 00:00.
Odpowiedz cytując