Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1348
Stary 13.07.2011, 23:55
CH. napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Małecki to nie robiłbys sobie zdjęc na rynku głównym.

Ja pie... czytam fora kibicowskie innych klubów i nawet na forum Cracovii znajdują się tacy co z bólem serca muszą napisać, że za takiego Małeckiego to by się dali pokroić. Jako osoby przywiązanej do barw i piłkarza o wysokich umiejętnościach. Czemu tego niektórzy kibice nie mogą docenić to nie rozumiem..
Nie wyszedł mu mecz? no dobra. Nie każdy gra w każdym meczu zajebiście. Messi też był najsłabszym ogniwem w reprezentacji Argentyny w dwóch meczach w Copa America. Ale co to ma do rzeczy skoro każdy wie jakie umiejętności prezentuje, tak samo Małecki.
Były mecze kiedy i Melikson grał padakę. Zdarza się. Gdyby nie Małecki to nie byłoby Mistrzostwa Polski a ten .......i o jakiejś koncepcji Maaskanta.
chyba meczu z rapidem nie oglądałeś, tam to Małecki grał dno i wodorosty, nigdy chyba nie widziałem gorszego występu piłkarza, nie zauważyłem ani jednego podania celnego przez cały mecz
wg mnie dobrze zrobilaby mu ławka ..
możliwe, że nie ma dynamiki, przyjdzie z czasem, wygląda jakby trochę za dużo czasu na siłowni spędził..
Odpowiedz cytując