Mecz dno,ale WIEM że będzie dobrze!
Na minus gra Małego Wilka,Sobola i Genkova oraz Jaliensa i Paljica.
GDZIE CI WSZYSCY CO KRYTYKOWALI LAMEYA

?GOŚĆ PIERWSZY MECZ I ZALICZA ASYSTE.
nIE POKOI MNIE TO ŻE MAASKANT NIE ROBIŁ ZMIAN!TZN ZROBIŁ ALE ZA PÓŹNO!
MÓJ SKŁAD NA REWANŻ

AREIKO,LAMEY,CHAVEZ,JOVANOVIĆ,DIAZ,NUNEZ,S OBOL,GARGUŁA,MELIKSON,ILIEV,GENKOV
NIE MA TAM MAŁEGO PALJICA I JALIENSA BO GRALI PIACH I NALEŻY IM SIĘ ODPOCZYNEK{{