Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1345
Stary 13.07.2011, 23:51
Mecz dno,ale WIEM że będzie dobrze!
Na minus gra Małego Wilka,Sobola i Genkova oraz Jaliensa i Paljica.
GDZIE CI WSZYSCY CO KRYTYKOWALI LAMEYA?GOŚĆ PIERWSZY MECZ I ZALICZA ASYSTE.
nIE POKOI MNIE TO ŻE MAASKANT NIE ROBIŁ ZMIAN!TZN ZROBIŁ ALE ZA PÓŹNO!

MÓJ SKŁAD NA REWANŻAREIKO,LAMEY,CHAVEZ,JOVANOVIĆ,DIAZ,NUNEZ,S OBOL,GARGUŁA,MELIKSON,ILIEV,GENKOV
NIE MA TAM MAŁEGO PALJICA I JALIENSA BO GRALI PIACH I NALEŻY IM SIĘ ODPOCZYNEK{{
Odpowiedz cytując