Pablo84 napisał(a):

Bawi mnie, bo wystarczy przypomniec sobie wynik sprzed....9 lat?(?) jaki wtedy był wynik?Jaką wtedy mieliśmy pakę?O ile słabsze były zespoly zza wschodniej granicy.
Może gra byla daleka od ideału, ale ta drużyna ma potencjał.Trzeba być zaślepionym by tego nie widzieć.
Małecki jak dla mnie powinien zejśc w pierwszych 30 minutach.Najgorszy zawodnik Wisły w tym meczu;
|
A i owszem, ale to nie jest powód do tego żeby wznosić pieśni pochwalne, no proszę Cię! Gra jest gówniana, nie oszukujmy się, potencjał? znowu okaże się ze jest i ukaże się w lidze a w LM zgrają jakieś ekipy z Serbii, Norwegii, Litwy czy Estonii. Nie można cieszyć się z chwilowego sukcesu skoro przed nami prawdziwa wojna. Jeśli tak będziemy podchodzić do tematu, to nic nie osiagniemy:/ pozdrawiam!