WislaOnly napisał(a):

@Pablo84 co Ciebie bawi? Skoro mecz był gówniany, forma Wiślaków wakacyjna, obrona to dramat. Forma będzie koło września a LM czy LE w perspektywie... jak mnie to wk****a!!!!!
Już kutwa idę!!! A wy napawajcie się zwycięstwem nad Skonto, za kilka lat będzie radość jak wygramy z Reprezentacją Niewidomych z Shubarshi, matko i co rok to samo:/:/:/
|
Bawi mnie, bo wystarczy przypomniec sobie wynik sprzed....9 lat?(?) jaki wtedy był wynik?Jaką wtedy mieliśmy pakę?O ile słabsze były zespoly zza wschodniej granicy.
Może gra byla daleka od ideału, ale ta drużyna ma potencjał.Trzeba być zaślepionym by tego nie widzieć.
Małecki jak dla mnie powinien zejśc w pierwszych 30 minutach.Najgorszy zawodnik Wisły w tym meczu;