|
Panowie ochłońcie. Wygrywamy a tu lament i płacz. Gra była do dupy ale wynik jest. Widać ze chłopaki mają cięzkie nogi po okresie przygotowawczym, zobaczycie ze juz we wtorek bedzie lepiej. Zawodników bedziecie oceniac po 5-6 meczach a nie po pierwszym meczu po przerwie wakacyjnej. Ja jestem dobrej myśli. Niektórzy z Was jakby Wisełka wygrała 5:0 to i tak by lamentowała ze Małecki to ze Dragan Tamto. Spokojnie ochłonijce....
|