Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 13.07.2011, 23:16
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
3 runda trzecią ale to co jest w 4 mówi jasno ,,z czym do czego''
Tak to wygląda,Wisła eliminuje Kopenhage lub RangersHmm
Lech Poznań rok temu też sie potwornie w lipcu męczył z Azerami z Baku,wyeliminował ich dopiero po karnych.A potem ogrywał Juve,Manchester City i Salzburg.Wierze jak Wisła odzyska szybkośc,świeżośc to będziemy osiągac podobne wyniki.
Odpowiedz cytując