TymonPRO napisał(a):

3 runda trzecią ale to co jest w 4 mówi jasno ,,z czym do czego''
Tak to wygląda,Wisła eliminuje Kopenhage lub Rangers Hmm
|
Lech Poznań rok temu też sie potwornie w lipcu męczył z Azerami z Baku,wyeliminował ich dopiero po karnych.A potem ogrywał Juve,Manchester City i Salzburg.Wierze jak Wisła odzyska szybkośc,świeżośc to będziemy osiągac podobne wyniki.