Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 13.07.2011, 23:09
W sumie już mi przeszła palpitacja serca.
......

Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na dalsze mecze, wspierać zawodników i trenera. Widać Maaskant tez nie jest w najlepszym nastroju, ciężkie tygodnie przed nim a z nami też nie ma łatwego życia.

Zobaczymy jak będzie dalej, póki co, o bramkę jesteśmy lepsi.
Odpowiedz cytując