|
W sumie już mi przeszła palpitacja serca.
......
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na dalsze mecze, wspierać zawodników i trenera. Widać Maaskant tez nie jest w najlepszym nastroju, ciężkie tygodnie przed nim a z nami też nie ma łatwego życia.
Zobaczymy jak będzie dalej, póki co, o bramkę jesteśmy lepsi.
|