Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1323
Stary 13.07.2011, 23:06
Tak właśnie sobie wyobrażałem ten mecz. 0:0 lub wygrana jedną bramką. OK przyjmę zasadę, że zwycięzców się nie sądzi. Liczę na dobrą grę w rewanżu i pomyślne losowanie. Dzisiejsze spotkanie to już historia.
What's new?

Odpowiedz cytując