Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1320
Stary 13.07.2011, 22:54
Wynik znakomity, gra bardzo słaba - gramy praktycznie bez środka pola. Wilk i Sobolewski nie potrafią konstruować akcji nie rozumiem pomysłu wystawiania ich obu w takim meczu. Pareiko skutecznie, Chavez w odbiorze grał świetnie ale jego wyprowadzanie piłki pod pressingiem pozostawię bez komentarza. Palijić słabo jak zwykle, czekam na Juniora. Jaliens kilka fatalnych pomyłek - brak koncentracji? Lamey w obronie całkiem pozytywnie w ofensywie kiepsko (brak szybkości) i lepiej już nie będzie. Melikson klasa. Małecki stracił szybkość i to martwi, Iliev dobry transfer. Genkov po tym meczu musi być ławka.

Zobaczymy kogo wylosujemy w 3 rundzie, wtedy się będzie można wypowiedzieć na temat dalszych szans. Najważniejsze jest zwycięstwo i punkty do rankingu. Zgranie mam nadzieję przyjdzie, oby w porę.
Odpowiedz cytując