dynek.pl napisał(a):

Jak na Lotwie wyglada kwestia legalnosci marihuany ?
Czy Maaskant przywiozl ze soba jakis stuff z Holandii, ktory sobie spalili z Paharsem przed meczem ?
|
Bardziej przed konferencją bo po meczu Roberto nie wyglądał na zadowolonego

Ktoś przed meczem napisał ze nawet jak wygramy to będzie żałoba - trafił w 100%, gdzie to niestety nie jest tylko inwazja pokemonów
Problem jest ale 'odniese' się do niego za czas jakiś, przynajmniej za godzinę czy dwie, jak wrzawa opadnie

Ale w 3 rundzie jesteśmy - to bezapelacyjnie dobra wiadomość
