Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 13.07.2011, 22:36
Tak się zastanawiam... czy jeżeli powtórzy się sytuacja z Beitarem (1-2, 5-1) to czy przynajmniej kilku malkontentów i płaczków zamilknie? Bez kitu nie da się tego forum czytać... wygraliśmy? wygraliśmy, mecz meczowi nierówny, forma będzie rosnąć, Maaskant wyciągnie wnioski (Małecki...) i może coś ugramy
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując