|
Tak się zastanawiam... czy jeżeli powtórzy się sytuacja z Beitarem (1-2, 5-1) to czy przynajmniej kilku malkontentów i płaczków zamilknie? Bez kitu nie da się tego forum czytać... wygraliśmy? wygraliśmy, mecz meczowi nierówny, forma będzie rosnąć, Maaskant wyciągnie wnioski (Małecki...) i może coś ugramy
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|