Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12119
Stary 13.07.2011, 22:27
ktoś na SB wrzucił ten link:
http://www.sport.pl/celebrities/1,83...z_Bryanta.html
Cytat:
Z Bucks Bryant zagrał w specjalnym opatrunku na złamanym palcu. Nie przeszkodziło mu to w zdobyciu 39 punktów.
Także jak Melikson nie jest ci*a, to w rewanżu będzie do dyspozycji. Z tym, że ja bym go posadził na ławce, nawet jakby był w pełni zdrowy...

Jeszcze dodam, że w pierwszej chwili miałem negatywne myśli na temat Meliksona jak go znosili na noszach ze ZŁAMANYM PALCEM, ale przypomniało mi się, że jedną z jego ulubionych rozrywek jest gra na PlayStation. Rozumiem go i łączę się z nim w bólu. Szybkiego powrotu do zdrowia Maor!
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 13.07.2011 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując