ktoś na SB wrzucił ten link:
http://www.sport.pl/celebrities/1,83...z_Bryanta.html
Cytat:
|
Z Bucks Bryant zagrał w specjalnym opatrunku na złamanym palcu. Nie przeszkodziło mu to w zdobyciu 39 punktów.
|
Także jak Melikson nie jest ci*a, to w rewanżu będzie do dyspozycji. Z tym, że ja bym go posadził na ławce, nawet jakby był w pełni zdrowy...
Jeszcze dodam, że w pierwszej chwili miałem negatywne myśli na temat Meliksona jak go znosili na noszach ze ZŁAMANYM PALCEM, ale przypomniało mi się, że jedną z jego ulubionych rozrywek jest gra na PlayStation. Rozumiem go i łączę się z nim w bólu. Szybkiego powrotu do zdrowia Maor!
