Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 13.07.2011, 22:24
Wspaniały mecz biało - czerwonych...
Widać, że to mecz przyjaźni...Świetna taktyka Maskaanta..Pewnie specjalnie nakazał podawać naszym do przeciwników, bo tylko oni byli w stanie zdobyć dziś gola...Takstyka sprawdziła się w 100%.
DObry pomysł z koszulkami!...Teraz każdy nas kopacz ma zaznaczony rozrzut w metrach na koszulce...Dlatego od razu wiadomo że Małecki z numerem 19, przestrzeli 19 metrów!...Liczyłem na 2ą bramkę czerwonych, tylko do innej bramki - było blisko, ale się nie udało!.
Jakby to powiedzieć...Nic nowego - jak ktoś muruje bramkę (choćby mistrzowie paraolimpiady w chińskim footballu) to nasza wspaniała drużyna nie wie jak go ugryźć.
Powinniśmy ich rozjechać grając na czworakach rezerwowym skłądem..Sorry panowie, nie ma szans na LM....
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------
Odpowiedz cytując