|
Ja .......e, po prostu sorry ale jak ktos pisze, ze nie znajduje NIKOGO dobrego w dzisiejszym meczu poza Melexem no to sorry, ale jest albo slepy albo glupi. Jak Wam sie mogl NIE PODOBAC Iliev? Jakim cudem? Naprawde nie widzieliscie jego dryblingow, zastawki, BRAKU GLUPICH STRAT (z czym NOTORYCZNIE problemy ma KIRM), tego bakcyla do kombinacyjnej gry i to wlasnie jemu procz Maora chcialo sie grac w dzisiejszym meczu.
Co do Lameya - to nie rozumiem tego hurraoptymizmu, gosc poza udzialem przy PRZYPADKOWEJ bramce co tu duzo mowic, podawal CALY CZAS DO TYLU, a o tym, że nie podlaczal sie do akcji i nie chcialo mu sie po podaniu ruszyc dupy 3m do przodu to nie wspomne.
|