Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 13.07.2011, 22:23
kot napisał(a):Wyświetl post
Ocena Wisły w meczu :

1. Wynik- przypadkowy - 5
2. Przygotowanie fizyczne - 2
3. Gra zespołowa - 1
4. Zaangażowanie - 1

Biorąc pod uwagę szczęśliwe losowanie z rewanżem u siebie oraz półamatorstwo piłkarzy Rygi z zarobkami poniżej średniej krajowej w Polsce, oceniam Maaskanta bardzo negatywnie, zwłaszcza, że zadysponował pilkarzami, jakich chciał i sobie wybrał i choć kompromitacja Skorży jest już legendarna, to różnica między nim a Maaskantem na dziś, jest niewielka, jeśli chodzi o przygotowanie Wisły do pucharów. Zobaczymy co będzie w dalszych rundach i oby rozpacz, brak wiary, zaangażowania oraz nonszalancja i minimalizm, którą dziś widziałem w wykonaniu Wisły, była wyłącznie przeszłością, gdyż bardziej renomowany klub niż półamatorska Ryga, rozniesie w pył obronę Wisły a nasz atak odda zero strzałow na bramkę rywala.

Ocena piłkarzy :
1. Parejko - 3
2. Lamey - 4
3. Jalens - 1
4. Chavez - 0
5. Pailić - 2
6. Sobol - 2
7. Wilk - 3
8. Małecki - 3
9. Iliew - 2
10. Melikson - 8
11. Genkow - 0
-------------------------------------------------
Garguła i Biton bez oceny.
--------------------------------------------------

Trzeba liczyć na każdy dzień treningu tej drużyny oraz na trzymające się Maaskanta szczęście, aby Wisła coś ugrała w pucharach i dała radę w lidze, gdzie główni rywale, bedą skupieni wyłącznie na lidze. Wiem, że z czasem Wisła będzie grała o wiele lepiej, ale przyznam, że liczyłem na więcej różnicy z latami poprzednimi, w przygotowaniach Wisły do pucharów i sezonu. Wyłącznie słabość Rygi powoduje u mnie to lekkie rozczarowanie, bo wiem, że dokonana rewolucja w Wiśle, potrzebuje czasu na dogranie się i lepsze wrażenie.
1. Wynik- przypadkowy - 5 - To jest miś na miarę naszych ( tymczasowych ) możliwości.

2. Przygotowanie fizyczne - 2 - podobno mamy dwie jedenastki jeśli tak piszesz to musisz w to wierzyć. Co było by głupie bo mamy jeden przyzwoity zesół który nie musi się martwic małymi wymuszonymi korektami zapewnianymi solidnymi zmiennikami - ergo nikt nie przygotuje się go jak w lidze angielskiej gdzie kadra ma 30 w gore osob i mozna dzielić i planować szczyty formy tylko szykuje się go pod pewien okres i nie jest to II runda kwalifikacji.

3. Gra zespołowa - 1 - patrz Malecki

4. Zaangażowanie - 1 - wypadkowa: obecnych możliwości x ryzyko kontuzji na tym etapie ( wiem że brzmi nieładnie ale z tego powodu niekoniecznie nieprawdziwie ) x wynik, ktory dla ciebie i dla mnie jest nie ok a dla piłkarzy to mimo wszystko zaliczka przed rewanżem na R22

Co do belkotu o Skorży i Maskancie to chcąc wyłowić coś sensownego to rozumiem, że chodzi Ci o przygotowywanie drużyny na określony moment rywalizacji + kwestie transferowe. W pierwszym wypadku Maskant o tym nie mówił (choć to zrobił, co widać po chłopakach którzy grali w porównaniu z zeszłą rundą. No i wygrał!!! W zasadzie tym, że ma posłuch w drużynie i mobilizacja, której się czepiasz była wysoka ( wysiłek włożony w porównaniu z ciężkimi nogami ) Jeśli chodzi o transfery to tutauj wychodzi charakter roberta nie pragnącego być Bogiem tylko współpracującego z swoim DS.

Co do ocen piłkarzy chociaż z zasady są śmieszne ( nie Twoje ale ogolnie wystawiany po jednym obejrzeniu meczu ) to zera przy Chavezie i Genkowie w porownaniu z 3 Małeckiego to Panie........... jakaś normalnie..... wada wzroku.
Odpowiedz cytując