|
Wisła straciła dużo w grze ofensywnej zamieniając Cikosa,ktory bardzo dobrze właczal sie do ataków,na Lameya ,który wlacza sie do akcji ofensywnych w co 10tej akcji . Co do ogolnej oceny,to gramy niedokladnie,bez pomyslu ,nie ma jakis schematow tak zeby zawiazywac akcje, jedna wielka improwizacja.Kosowski miał racje ,że Wisła to miała druzyne na puchary 10 lat temu
|