Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1272
Stary 13.07.2011, 22:10
Flamengista - nie pij tyle, bo niektóre Twoje oceny wypadałoby podzielić przez 3 i wtedy może byłyby to oceny obiektywne.

Oceny dla Paljica, Małeckiego czy Wilka to chyba z Twojej strony ironia...
Odpowiedz cytując