arti napisał(a):

Cóż.. do kogo pójdzie to już bez znaczenia (Wisła nie zarobi ani grosza).
Kto by się spodziewał zimą 2007/2008, że aż tak słabo to się potoczy i zakończy. 2 pamiętne gole z Lechią, asysta-przewrotka z kimś tam i to w zasadzie na tyle przez 3,5 roku:(
W zestawieniu transferów koszty-oczekiwania/stan faktyczny to był chyba klops nr 2 po Dawidzie...
|
Jeszcze Łukasz Garguła...