|
Z tego co pamiętam Piotr Brożek grał w gipsie ze złamaną ręką, więc Maor też raczej powinien być do dyspozycji trenera. Martwi mnie to że nawet końcówke grając w przewadze nie potrafiliśmy dzisiaj poszanować piłki i nie dopuścić by przeciwnik stworzył sobie dogodne sytuacje.
|