Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12118
Stary 13.07.2011, 22:01
Z tego co pamiętam Piotr Brożek grał w gipsie ze złamaną ręką, więc Maor też raczej powinien być do dyspozycji trenera. Martwi mnie to że nawet końcówke grając w przewadze nie potrafiliśmy dzisiaj poszanować piłki i nie dopuścić by przeciwnik stworzył sobie dogodne sytuacje.
Odpowiedz cytując