Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 13.07.2011, 21:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
Wynik jest jaki powinen być.
Gra, widac, że jest w niej jakaś mysl przewodnia i sens.
Nie gramy jeszcze super szybko i pieknie. Nie musimy.
O co tu płakać?
Przypominam, że 2 lata temu na wyjeździe przegralismy.
Jest progres.

Ale nie: wołajcie o zmianę trenera a najlepiej, żeby Cupiał sprzedał Wisłę.
Myśl przewodnia chyba w rozegraniu Chavez do Jaliensa, ten do Wilka i tak w kółko . Zero ruchu w przodu, jeden Melikson coś biega, ale jak się wpuszcza dwóch defensyfnych pomocników to nic dziwnego, że nie ma kto rozegrać piłki. Martwi mnie totalne nieprzygotowanie szybkościowe, myślałem , że za Holendra tego nie będzie.

Z kotem zgadzam się w 100%. Szczególnie z niewyobrażalnym minimalizmem.
Odpowiedz cytując