Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 13.07.2011, 21:40
arti napisał(a):Wyświetl post
Tak - i znieśli Go na noszach i zrobili zaraz zmianę z powodu palca. Obyś miał rację..
Spadł na rękę... palec to byłby ch..., ja widziałem też dziwne ułożenie nogi. Dowiemy się jutro..
Tak, a w 89:34 słychac było łamane kosci....

Od poczatku Maor sygnalizował kontuzję dłoni (na pewno zwichnięcie, czy nie bodajże jakies złamanie) a przepisy nakazują znoszenie kontuzjowanego na noszach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując