Wyświetl pojedynczy post
Dasqez
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 13.07.2011, 21:40
Słaby mecz, bardzo słaby. Szczęśliwa bramka oczywiście cieszy, ale styl gry jeszcze nie jest taki, jaki jest godny Mistrza Polski. Mam nadzieję, że na Reymonta rozniesiemy Skonto, ale z obecną grą każdy kolejny przeciwnik może być bardzo trudny do wyeliminowania, nie umniejszając nic piłkarzom z Łotwy. Ale myślimy pozytywnie i cieszymy się ze zwycięstwa.
Odpowiedz cytując