Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 13.07.2011, 21:38
Z pozytywów : wygrana.

Z negatywów : gra na stojanowa, strach przed zaatakowaniem większą ilością zawodników drużyny, która stawiała autobus w bramce. Nie rozumiem naszych czterech obrońców w linii i rozgrywania piłki między obrońcami przez tak długi czas, co oni czekali aż mecz się skończy? Dodatkowo kontuzja Meliksona i fatalne kiksy w obronie.

Masakra. Mam nadzieję na dużą poprawę w najbliższym czasie, bo to co dziś graliśmy to był piach. Pierwszy raz od dłuższego czasu byliśmy tak beznadziejni w grze ofensywnej.
Odpowiedz cytując