|
Z pozytywów : wygrana.
Z negatywów : gra na stojanowa, strach przed zaatakowaniem większą ilością zawodników drużyny, która stawiała autobus w bramce. Nie rozumiem naszych czterech obrońców w linii i rozgrywania piłki między obrońcami przez tak długi czas, co oni czekali aż mecz się skończy? Dodatkowo kontuzja Meliksona i fatalne kiksy w obronie.
Masakra. Mam nadzieję na dużą poprawę w najbliższym czasie, bo to co dziś graliśmy to był piach. Pierwszy raz od dłuższego czasu byliśmy tak beznadziejni w grze ofensywnej.
|