Wyświetl pojedynczy post
xpl
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1218
Stary 13.07.2011, 21:36
Wisłę można usprawiedliwić tylko tym że jest po licznych wyjazdach przygotowawczych. Dobry trening kondycyjny trzyma trochę czasu. Nie oszukujmy się ale woli walki to raczej nie było za bardzo widać w tym meczu. Mały niestety był cieniem samego siebie, po prostu nic mu nie wychodziło, tylko holowanie piłki nic więcej. Widać, że drużyna jest na pół przytomna... Mam nadzieję że za tydzień oszczędzą nam takiej żenady.
Odpowiedz cytując