Wyświetl pojedynczy post
Dani
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 13.07.2011, 21:36
A wy już swoje , zawiedzieni i zdołowani , już co 2 komentarz że gdybyśmy i gdybyśmy ... a pamiętacie sezon 2008/2009 , przegraliśmy 1 mecz z Beitarem Jerozolima 2:1 , i to samo złość i rozgoryczenie a w rewanżu wygraliśmy na Reymonta 5:0
Jestem niemal że pewny że rewanż do tylko formalność i już po pierwszej połowie wszystko będzie jasne .
Ludzie , dzisiejszy mecz słaby ale BEDZIE DOBRZE !!!
Odpowiedz cytując