Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1215
13.07.2011, 21:35
River wyjdź obejrzyj mecz z Karabachem i przemyśl co napisałeś, z Karabachem nie mogliśmy wyjść z połowy../
wis997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wis997
Znajdź inne posty napisane przez wis997