|
Idźcie się powiesić... kibice.
Przecież widac bylo, ze w drugiej polowie nasi robili wszystko,żeby utrzymywac sie przy pilce i wciagać Łotyszów na swoją polowę.
Ich przewaga nie podlegała najmniejszej dyskusji.
Pod koniec nastąpiło rozluźnienie i stąd kilka chaotycznych wejść Skonto.
Tyle.
Wiecej świeżości i dynamiki za tydzień i Łotysze nie mają po co wychodzić na boisko.
A w III rundzie dyspozycja bedzie jeszcze lepsza.
Jestem optymistą.
Nie ze względu na wynik, a własnie ze wzgledu na poziom gry.
Nie: na urodę gry, ale poziom.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|