Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 13.07.2011, 21:33
nie wiem na jakim etapie jestesmy i co szykuje Maaskant na nastepne mecze ale wyglada to masakrycznie,partizan, pilzno,hajfa czy rosenborg mykneli swoje mecze 4 lub 5 bramkami z takimi samymi rywalami jak Skonto
Odpowiedz cytując