Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 13.07.2011, 21:28
Wygrana bez stworzenia sytuacji.

Ciekawe czy dalej ukrywalismy to co Maaskant przygotowal na eliminacje LM - chyba tak bo nie widzialem nic nowego, zreszta jakie to ma znaczenie - my nie dosc, ze nie mamy obrony to nie bronimy w ogole jako zespol - to bedzie dramat w nastepnej rundzie.
Kazde wyjscie Skonto wieksza iloscia zawodnikow to byla panika. Dlaczego jak ta dluga pilka w 89 min leciala w nasze pole karne to juz wiedzialem, ze Jaliens to pusci bo to jest jego gra wlasnie. Smiem twierdzic, ze Skonto jesli chodzi o gre obronna jest lepsze od nas - my nie wytrzymalibysmy tyle czasu z przeciwnkiem z pilka na naszej polowie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując