Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 13.07.2011, 21:26
Pod względem poziomu gry nie ma żadnego progresu od meczów z Levadią i Karabachem.Niech wynik nie mydli nam oczu,z taką grą odpadamy z pierwszym lepszym przeciwnikiem w 3 rundzie.
Odpowiedz cytując