Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2651
Stary 13.07.2011, 21:24
Myślę, ze po dzisiejszym cyrku admini odpuszczą sobie shoutboxa. Przez te wpisy dzieci neo nie da się czytać relacji... Nawet jakbyśmy wygrali 5:0, to by narzekali. Nie wiem, czy to jakiś atak pokemonów z za błoń, czy co... Jeszcze te ciągłe pojazdy na Małeckiego.
Odpowiedz cytując