|
Myślę, ze po dzisiejszym cyrku admini odpuszczą sobie shoutboxa. Przez te wpisy dzieci neo nie da się czytać relacji... Nawet jakbyśmy wygrali 5:0, to by narzekali. Nie wiem, czy to jakiś atak pokemonów z za błoń, czy co... Jeszcze te ciągłe pojazdy na Małeckiego.
|